Funkcjonalne ogrzewanie podłogowe

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat ogrzewanie podłogowe stało się bardzo popularne wśród osób, które budują czy remontują domy. Jest to rozwiązanie przede wszystkim bardzo ekologiczne, więc wpisuje się w światowe trendy budownictwa świadomego, przynoszącego korzyści dla środowiska naturalnego.

Jeżeli chodzi o ogrzewanie podłogowe Kraków jest miastem, gdzie udało nam się z sukcesem zrealizować wiele projektów. Nasi klienci chętnie do nas wracają i polecają nas swoim znajomym. Jesteśmy znani z tego, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starannie dobierając rozwiązania do konkretnych przypadków. Dzięki temu potrafimy skutecznie zmaksymalizować korzyści dla naszych klientów.

Tak zwana podłogówka to doskonały pomysł dla każdego i sprawdzi się praktycznie w dowolnym domu, dając poczucie komfortu oraz przyjemne ciepło na co dzień. Niezwykle ważne jest to, że stosowanie takiego systemu zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła po całym pomieszczeniu. W przypadku tradycyjnych grzejników montowanych na ścianie, ciepło rozchodzi się wyłącznie z jednego źródła.

Maty grzewcze dla każdego

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, chętnie wybieranym przez inwestorów jeszcze na etapie budowy, są maty grzewcze. Kraków i okoliczne miejscowości to obszar, gdzie łatwo spotkać takie realizacje. Jedną z ich głównych zalet jest łatwość montażu. Okazuje się on na tyle prosty, że wprowadziliśmy do oferty zestawy do samodzielnego ułożenia. Nie trzeba być profesjonalistą ani posiadać zaawansowanych umiejętności, aby taką matę grzewczą położyć we własnym domu.

Maty sprawdzają się doskonale w przypadku podłóg pokrytych płytkami ceramicznymi, marmurem albo gresem. Z tego powodu często można je spotkać w łazienkach oraz kuchniach. Niezależność od centralnego systemu ogrzewania sprawia, że temperaturą można dowolnie sterować w zależności od doraźnych potrzeb.

Kolejną zaletą jest fakt, że montaż maty grzewczej nie wpływa na wysokość posadzki. Cały system składa się z przewodów ułożonych równomiernie na siatce z włókna szklanego. Ten typ ogrzewania nie tworzy również pola magnetycznego.

Ekologiczne i estetyczne ogrzewanie Kraków

Równomiernie oddawane ciepło wpływa również na cyrkulację powietrza wewnątrz pomieszczenia. Jest ona znaczniej bardziej komfortowa dla przebywających tam osób. Ciepła podłoga poprawia samopoczucie już od rana, zwłaszcza w krótkie zimowe dni, kiedy za oknem pada śnieg lub deszcz. Warto więc postawić na tego rodzaju ogrzewanie w Krakowie i okolicy.

Montaż mat grzewczych nie wpływa w żaden ujemny sposób na design pomieszczenia. W przeciwieństwie do klasycznych grzejników, które nieraz szpecą ściany, tego systemu w ogóle nie widać. Można natomiast bez problemu cieszyć się jego działaniem.

Maty łatwo również zainstalować wyłącznie tam, gdzie przebywać będą domownicy – nie trzeba ich kłaść na całej powierzchni posadzki. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach całego systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zapytań ofertowych.