Wkłady elektryczne
do kominka

Elektryczny wkład kominkowy TF-EF 1400

Odkryj doskonałą atmosferę kominkową w każdym pomieszczeniu dzięki innowacyjnemu elektrycznemu wkładowi kominkowemu. Sterowanie pilotem to jedna z kluczowych funkcji tego wkładu kominkowego. Dzięki niemu możesz wygodnie i łatwo kontrolować płomień oraz moc grzewczą. Ten wszechstronny wkład kominkowy jest zaprojektowany tak, aby pasował do każdego pomieszczenia. Może być instalowany na wiele sposobów, spełniając wszelkie wymogi dotyczące wentylacji.

Bez względu na to, czy chcesz zamontować go w miejscu istniejącego kominka, postawić na podłodze przy ścianie, czy też w dowolnym innym miejscu, jesteśmy gotowi spełnić Twoje potrzeby. Montaż naszego wkładu kominkowego jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy zaledwie 5 minut, aby go zainstalować. To niesamowicie wygodne rozwiązanie dla osób poszukujących szybkiego i łatwego sposobu na stworzenie ciepłej i przytulnej atmosfery kominkowej w swoim domu. Skorzystaj z zaawansowanej technologii i skróć czas montażu.

Elektryczny wkład kominkowy TF-EF-1300

Stwórz przytulną atmosferę kominkową w swoim domu dzięki innowacyjnemu elektrycznemu wkładowi kominkowemu. Steruj płomieniem i mocą grzewczą za pomocą pilota. Nasz wkład kominkowy jest bezemisyjny i łatwy w montażu – wystarczy podłączyć i zainstalować. Wielofunkcyjny design pasuje do każdego wnętrza. Dodatkowo, wbudowany głośnik imituje dźwięk palącego się drewna, dla pełnego doświadczenia palącego się drewna. Jest to wygodne, funkcjonalne i ekologiczne rozwiązanie, które tworzy realistyczną atmosferę kominkową w dowolnym pomieszczeniu.

Ten wkład kominkowy znalazł zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Może być instalowany w miejscu istniejącego kominka, postawiony na podłodze przy ścianie lub w dowolnym miejscu, spełniającym wymogi dotyczące zachowania prawidłowej odległości od otworów wentylacyjnych. Dzięki tej wszechstronności, możesz cieszyć się jego urokiem w każdym zakątku swojego domu.