GRZEJNIKI
KONWEKTOROWE
TERMOFOL

Grzejnik elektryczny sterowany zdalnie

Grzejniki konwektorowe Termofol to nie tylko wysoka jakość, ale też komfort i nowoczesność.

Grzejnik elektryczny sterowany zdalnie

Grzejniki konwektorowe Termofol to nie tylko wysoka jakość, ale też komfort i nowoczesność.

Wygoda użytkowania grzejnika elektrycznego

Kontrola temperatury z każdego miejsca na świecie w standardzie!

Wygoda użytkowania grzejnika elektrycznego

Kontrola temperatury z każdego miejsca na świecie w standardzie!

Grzejnik elektryczny TERMOFOL z możliwością sterowania z aplikacji WIFI

Grzejniki TERMOFOL to nowoczesny i energooszczędny grzejnik konwektorowy z możliwością montażu naściennego lub na nóżkach. Dedykowany do ogrzewania:

 • Sypialni
 • Pokoju dziecięcego
 • Salonu
 • Łazienki
 • Biur
 • Budynków użyteczności publicznej
 • Pomieszczeń gospodarczych, garaży.

Urządzenie posiada możliwość zdalnego sterowania za pomocą telefonu lub tabletu z systemem Android lub iOS.

Zalety korzystania z grzejników konwektorowych

Wbudowany programowalny termoregulator z możliwością sterowania WiFi

Precyzyjna regulacja temperatury w zakresie od 5°C do 45°C z dokładnością do 1°C.Tak dokładna regulacja pozwala na ustawienie określonej temperatury wraz z harmonogramem dzięki czemu możemy zminimalizować koszty eksploatacyjne. Grzejnik sprawdzi się idealnie np. w miejscach pracy w których jest wykonywana lekka praca fizyczna oraz w pomieszczeniach biurowych gdzie temperatura nie może być niższa niż 18°C.

Precyzyjny wyłącznik czasowy

Urządzenie wyposażono w precyzyjny 24-godzinny wyłącznik czasowy z dokładnością do 1 godziny, możemy precyzyjnie zaplanować wyłączenie grzejnika o określonym czasie.

Wbudowany programator tygodniowy

Urządzenie umożliwia programowanie tak, aby o wybranych godzinach pracował zgodnie z ustawionym harmonogramem w każdym z dni tygodnia.

Bezpieczeństwo użytkowania

Zabezpieczenie przed przegrzaniem gwarantuje wyłączenie urządzenia w momencie przypadkowego przykrycia wylotu powietrza grzejnika.Pamiętaj, że każde dodatkowe zabezpieczenie wpływa na Twoje bezpieczeństwo.

Podwyższony stopień ochrony

Grzejnik konwekcyjny TERMOFOL posiada stopień ochrony IP24. Zgodnie z obowiązującymi przepisami niniejsze urządzenie może zostać zamontowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. łazience.

Specyfikacja Grzejników konwektorowych

Szybkie i skutecznie ogrzewanie pomieszczeń

Szybkie nagrzewanie pomieszczenia gwarantuje nowoczesna aluminiowa grzałka niskotemperaturowa wykonana w najnowszej technologii X-Shape. Front wykonany ze szkła hartowanego, czytelne podświetlenie, programowanie tygodniowe oraz kontrola temperatury z poziomu aplikacji to tylko część z dostępnych funkcjonalności.

Nowoczesny wygląd dzięki zastosowaniu frontu wykonanego ze szkła hartowanego

Przedni panel wykonany został ze szkła hartowanego, grzejnik wyposażony jest w dotykowy, cyfrowy termostat z wyświetlaczem LCD. Unikatowy design za rozsądne pieniądze.

Urządzenie może spełniać rolę grzejnika dekoracyjnego zarówno w zwykłych pomieszczeniach, jak i tych o nowoczesnym wyglądzie.

Termostat
Moc Watt
Siła prądu A
Częstotliwość prądu, Hz
Waga kg
Powierzchnia ogrzewania m2
Ilość ciepła
Wymiary grzejnika dł / szer / gr / mm
Model
TAK
1000
4,2-4,5
50-60
5,1
10
25
600/380/65
TF-1000WIFI
TAK
1500
6,3-6,7
50-60
6,2
15
27
760/380/65
TF-1500WIFI
TAK
2000
8,5-8,9
50-60
7,4
20
50
920/380/65
TF-2000WIFI

Grzejnik konwektorowy TF-PH-03 WiFi

Elektryczny grzejnik konwektorowy TF-PH-03 to nowoczesne urządzenie dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. 

Oryginalny wygląd urządzenia idzie w parze z jego trwałością i efektywnością grzania. Najwyższej jakości elementy takie jak aluminiowa obudowa oraz ledowy wyświetlacz przedni z hartowanego szkła gwarantują, że urządzenie będzie prezentować się bardzo dobrze a jednocześnie będzie odporne na drobne obicia i uszkodzenia mechaniczne. Oryginalny efekt wzmacnia ledowe podświetlenie grzejnika, które może działać niezależnie od włączonej funkcji grzania,

Dzięki swym kompaktowym rozmiarom, grzejnik nie zajmie wiele miejsca a jednocześnie, dzięki mocy 2000W szybko nagrzeje pomieszczenie w którym zostanie podłączony. 

Grzejnik jest lekki, wyposażony w kółka oraz poręczny, ruchomy uchwyt ułatwiające przesuwanie urządzenia w zależności od potrzeb. 

Co bardzo istotne – grzejnikiem można sterować za pomocą dołączanego pilota oraz za pośrednictwem aplikacji instalowanej na smartfonie lub tablecie. Komunikacja z urządzenie odbywa się wówczas za pośrednictwem sieci WiFi. 

Dzięki tym cechom urządzenie można stosować zarówno do ogrzewania jak i dogrzewania pomieszczeń o rozmaitych funkcjach.

 • Moc: 1000/2000W, możliwość płynnej regulacji poziomu mocy

 • Czytelny, dotykowy wyświetlacz LED z hartowanego szkła

 • Sterowanie za pomocą dołączonego pilota oraz z poziomu aplikacji do zainstalowania na smartfonie i tablecie

 • 100% bezpieczny – urządzenie wyposażone jest w ochronę przeciw dzieciom (Child Lock) oraz wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz przewróceniem

 • Wymiary urządzenia (z zamontowanymi nóżkami i kółkami): szerokość 57 cm x wysokość 61,5 cm x głębokość 25 cm

 • Nowoczesny wygląd – Dobrze komponuje się z wnętrzami urządzonymi w modnych obecnie stylach – nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym

 • Bardzo wydajny - szybkie nagrzewanie pomieszczenia

 • Niska waga urządzenia (5,6 kg)

 • Solidnie wykonany – wysokiej jakości podzespoły, ameliniowa, malowana obudowa, hartowane szkło wyświetlacza przedniego.

 • Łatwy montaż nóżek zapewniających stabilność grzejnika a jednocześnie ułatwiających jego przesuwanie. Przemieszczanie grzejnika ułatwia praktyczny, ruchomy uchwyt.

 • Doskonale sprawdzi się jako urządzenie dogrzewające pomieszczenia mieszkalne, biurowe i użytkowe.

GrzejnikI konwektorowE TF-MH

Grzejnik konwektorowy Termofol to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie wydajność, estetykę i funkcjonalność. Zaprojektowany został z myślą o zapewnieniu komfortu termicznego w Twoim domu. Ten innowacyjny grzejnik zyskał uznanie użytkowników dzięki swoim zaletom i wszechstronnemu zastosowaniu. Prosta konstrukcja i łatwe sterowanie sprawiają, że użytkowanie naszego grzejnika jest łatwe i bezproblemowe.

 • Cicha praca
 • Szybkie nagrzewanie
 • Elegancki design
 • Proste sterowanie
 • Łatwy montaż
 • Wszechstronne zastosowanie
 • Lekka konstrukcja
 • Możliwość zamontowania kółek
 • Brak czynnika grzewczego

Grzejnik konwektorowy Termofol to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnego, energooszczędnego i eleganckiego źródła ciepła. Oferuje on komfort w nowoczesnym stylu, bez kompromisów w kwestii jakości i bezpieczeństwa.

Model
Moc Watt
Napięcie
Wymiary grzejnika szer / wys / głęb (cm)
TF-MH-10
500/1000
220 – 240V
46 / 42 / 9
TF-MH-15
750/1500
220 – 240V
61,5 / 42 / 9
TF-MH-20
1000/2000
220 – 240V
71,5 / 42 / 9
TF-MH-25
1250/2500
220 – 240V
90 / 42 / 9

Kup grzejniki konwektorowe w oficjalnym sklepie TERMOFOL:

FAQ grzejnik elektryczny

W naszej ofercie posiadamy grzejniki konwektorowe oraz panele grzewcze na podczerwień. Grzejniki konwektorowe działają w oparciu o zjawisko konwekcji natomiast panele grzewcze są grzejnikami opartymi o fale podczerwieni dzięki czemu są ekonomiczne. Nasz asortyment obejmuje nowoczesne grzejniki elektryczne, wykorzystujące zjawisko konwekcji, a także panele grzewcze na podczerwień. Te pierwsze przypominają wyglądem tradycyjne kaloryfery, jednak dzięki zasilaniu prądem oraz wmontowanej elektronice, nasze grzejniki konwektorowe posiadają wiele dodatkowych funkcji, np. precyzyjne ustawienie temperatury, wyłącznik czasowy czy zdalna kontrola. Ogrzewanie na podczerwień to z kolei zupełnie innowacyjna technologia, pozwalająca na ekonomiczne oraz bardziej równomierne ogrzanie pomieszczeń.

 

Według skali International Protection Rating nasze grzejniki elektryczne posiadają stopień IP24, co oznacza ochronę przed dostępem palcem do części niebezpiecznych oraz ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku. Tym samym taki grzejnik konwektorowy nadaje się do instalacji w łazience.

Sterowanie możliwe jest z poziomu wbudowanego termoregulatora lub z aplikacji. Wbudowany termoregulator pozwala na ustawienie temperatury w zakresie 5-45°C, a także obsługę wyłącznika czasowego oraz tygodniowego programatora. Wszystkie funkcje są również dostępne zdalnie, poprzez telefony i tablety z system Android lub iOS. Grzejnik elektryczny konwektorowy współpracuje także z uniwersalną aplikacją Tuya Smart.

 

Tak, nóżki są zawarte w zestawie. Grzejnik można zainstalować na ścianie lub użytkować go jako wolnostojące źródło ciepła. Nasze produkty zostały przystosowane zarówno do instalacji na ścianie, jak i do używania w postaci wolnostojącego źródła ciepła. W przypadku takiego urządzenia, jak grzejnik elektryczny, cena obejmuje dające się odłączyć nóżki, które umożliwiają to drugie zastosowanie.

 

Tak, termoregulator jest programowalny z poziomu aplikacji. Aplikacja pozwala na wprowadzenie harmonogramu, zgodnie z którym grzejnik konwektorowy będzie się włączał i wyłączał o określonych godzinach w zależności od dnia tygodnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu w dni powszechne urządzenie może się włączać na godzinę przed powrotem domowników, rozgrzewając pomieszczenie na ich przybycie, a w dni wolne – pracować już od rana. Dobre zarządzanie czasem pracy pozwala skutecznie minimalizować wydatki na ogrzewanie.

 

Tak, aplikacja Tuya Smart jest kompatybilna z naszym termoregulatorem.
Tak, grzejniki konwektorowe posiadają opcję wyłączenia wbudowanego panelu, uniemożliwiając dostęp osobom nieupoważnionym. Ponowne włączenie bezpośredniej obsługi urządzenia następuje z poziomu aplikacji. To jedno z tych ułatwień, które sprawiają, że na temat produktu, jakim jest nasz grzejnik konwektorowy, opinie są bardzo pozytywne.

 

Tak. Przy właściwym użytkowaniu ich praca nie grozi przegrzaniem, ponieważ są to grzejniki niskotemperaturowe. Do takiej sytuacji może natomiast dojść w wyniki przypadkowego przykrycia wylotu powietrza. Wówczas nastąpi automatyczne wyłączenie urządzenia.

 

Tak, mając na uwadze kwestie ekologiczne i ekonomiczne, nowoczesne grzejniki elektryczne wyposażono w funkcję zmniejszenia mocy o 50%. Pozwala to oszczędzać energię, zmniejszając swoje wydatki na prąd i pomagając chronić środowisko.

Taki rodzaj grzejnika podnosi temperaturę w powietrzu wykorzystując zjawisko konwekcji, czyli unoszenie się ciepłego powietrza. Może się to odbywać na dwa sposoby.  Grzejniki z wbudowanym wentylatorem zasysają powietrze od góry, ogrzewają je w środku i wypuszczają za pomocą dolnych otworów. Natomiast grzejniki grawitacyjne powietrze zasysają od spodu, a wypuszczają u góry.

W kwestii czy warto wybrać grzejnik elektryczny, opinie są podzielone. Przemawia za tym jednak możliwość dogrzania domu poza okresem grzewczym, a także stosowania w pomieszczeniach, do których nie doprowadzono centralnego ogrzewania. Bardziej precyzyjna kontrola temperatury oraz funkcja programowania to kolejne ogromne zalety. Jeśli chodzi o elektryczne grzejniki niskotemperaturowe, cena takiego urządzenia oraz koszt eksploatacji są stosunkowo niskie w porównaniu z ich efektywnością.

Cena takiego urządzenia zależy od różnych czynników. Przede wszystkim od modelu. Każdy z naszych produktów został wyposażony w te same funkcje, natomiast różnice dotyczą wielkości, poboru mocy oraz wydajności. Im większe pomieszczenia, tym droższe będą odpowiednie do niego grzejniki niskotemperaturowe. Cena rośnie proporcjonalne z mocą grzewczą.

Opinie na temat każdego produktu to dobry wyznacznik jego jakości. W kwestii, jaką jest zakup grzejnika elektrycznego, opinie bywają zróżnicowane, jednak nasze produkty spotykają się z zadowoleniem klientów, którzy decydują się na takie rozwiązanie. Przed zakupem należy także zwrócić uwagę, które grzejniki elektryczne konwektorowe posiadają odpowiednią moc grzewczą do zapewnienia odpowiednich warunków w konkretnym pomieszczeniu.

Zobacz pozostałe elementy systemu grzewczego TERMOFOL: