Wszystkich zainteresowanych którzy pragną zdobyć kwalifikacje, uprawniające do montażu instalacji grzewczych opartych o folie oraz maty grzewcze, zapraszamy na nasze szkolenia.

Oferujemy szkolenie dla instalatorów oraz autoryzację.

Szkolenia autoryzacyjne – do kogo są skierowane?

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby, które:

  1. Posiadają wykształcenie zasadnicze zawodowe lub równoważne w zakresie instalowania urządzeń i instalacji: sanitarnych, energetycznych, grzewczych, chłodniczych lub elektrycznych.
  2. Chcą poszerzyć zakres prowadzonej działalności o montaż lub sprzedaż instalacji grzewczych.
  3. Chcą poszerzyć wiedzę z zakresu elektrycznych instalacji grzewczych
  4. Chcą zostać autoryzowanymi instalatorami TERMOFOL

O szkoleniu

Szkolenie podzielone jest na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną

Część teoretyczna szkolenia obejmuje zakres podziału, specyfikacji, doboru oraz projektowania systemów grzewczych opartych na produktach marki TERMOFOL

Część praktyczna to zajęcia z montażu systemów grzewczych. Przyszli instalatorzy dowiedzą się jak prawidłowo podłączyć i zaprogramować termoregulatory oraz jak unikać błędów przy wykonywaniu instalacji.

Liczba uczestników jest ograniczona, dlatego wymagana jest wcześniejsza rejestracja. W celu zgłoszenia się na szkolenie należy wypełnić formularz, który znajduję się w linku poniżej.

Czytaj więcejZostań autoryzowanym instalatorem systemów Termofol. Oferujemy profesjonalne szkolenia dla instalatorów z montażu systemów grzewczych naszej marki. Dzięki nam zdobędziesz kwalifikacje uprawniające do wykonywania instalacji bazujących na matach i foliach grzewczych. Zapewniamy zarówno kurs, jak i autoryzację. Nasz kurs ogrzewania podłogowego nie tylko poszerzy Twoją wiedzę i podniesie kwalifikacje. Dzięki niemu nauczysz się profesjonalnego montażu instalacji grzewczych naszej produkcji, a tym samym zwiększysz ofertę usługową Twojej firmy.Dla kursantów przygotowaliśmy szereg udogodnień i rozwiązań. Oferujemy dostęp do innowacyjnych produktów, atrakcyjne warunki handlowe oraz profesjonalne materiały szkoleniowe. Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Autoryzowanego Instalatora oraz oprogramowanie Termofol Designer.Szkolenia instalacje grzewcze składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Najpierw uczestnicy kursu poznają zakres podziału, zasady doboru, specyfikację oraz informacje na temat projektowania instalacji grzewczych z wykorzystaniem urządzeń naszej marki. Jeśli chodzi natomiast o część praktyczną, to kursanci wezmą udział w zajęciach z montażu systemów grzewczych. Dowiedzą się, jak we właściwy sposób podłączyć oraz zaprogramować termoregulatory i zainstalować inne elementy systemu. Zdobędą też wiedzę dotyczącą tego, jak unikać błędów podczas wykonywania instalacji, a tym samym prawidłowo zamontować nasze systemy.

Szkolenia instalacje grzewcze – zdobądź nowe kwalifikacje

Kompleksowy kurs ogrzewania podłogowego pozwoli Ci zdobyć nowe kwalifikacje, które z pewnością przydadzą Ci się w karierze zawodowej. Dzięki niemu rozszerzysz zakres usług oraz zdobędziesz nowych klientów. Montaż systemów grzewczych Termofol pozwoli Ci też instalować u inwestorów produkty doskonałej jakości. Działamy w branży od lat, każdego dnia dostarczając klientom wydajne i skuteczne rozwiązania grzewcze, co potwierdza szerokie, stale rosnące grono zadowolonych użytkowników.Zapraszamy na szkolenia dla instalatorów osoby, które chcą poszerzyć zakres prowadzonej działalności o sprzedaż albo montaż instalacji grzewczych. Naszą ofertę kierujemy też do osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym bądź równoważnym w zakresie montowania urządzeń oraz instalacji grzewczych, ale również elektrycznych, chłodniczych, energetycznych i sanitarnych. Kurs ogrzewania podłogowego sprawdzi się w przypadku osób chcących zostać autoryzowanymi instalatorami systemów Termofol, a także zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu elektrycznych instalacji grzewczych.

Nowoczesne i wydajne systemy grzewcze Termofol

Folie i maty grzewcze Termofol to bardzo popularny i ceniony przez klientów oraz ekspertów rodzaj ogrzewania elektrycznego. Urządzenia naszej marki wyróżniają się niezawodnością działania, trwałością oraz funkcjonalnością. Są niedrogie w eksploatacji – folie grzewcze Termofol zużywają o połowę mniej prądu niż tradycyjne maty grzewcze innych marek. Ich zaletą jest też niewysoki koszt zakupu – są tańsze od większości systemów ogrzewania centralnego i podłogowego.Systemy Termofol są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co pozwala oszacować ich żywotność nawet na sto lat. Montaż instalacji grzewczych nie wymaga też konieczności zakupu i instalacji kotła, pieca CO czy rozbudowanej sieci grzewczej. System jest bezpieczny w eksploatacji. Zarówno podłogowa, jak i ścienna czy sufitowa folia grzewcza nie powoduje problemów z czadem albo niewłaściwym odprowadzaniem spalin. Pozwala też uniknąć innych nierzadkich kłopotów związanych z kotłami CO, takich jak groźba wybuchu czy pożaru.Montaż systemów grzewczych naszej marki eliminuje też ryzyko wystąpienia problemów z kominem. System na podczerwień Termofol nie wymaga odprowadzania spalin, a tym samym wyklucza konieczność wykonywania regularnego czyszczenia czy przeglądów komina. Wybierając to rozwiązanie, inwestor nie musi się też przejmować uzupełnianiem wody w sieci CO czy odpowietrzania jej.Montaż instalacji grzewczych elektrycznych Termofol wiąże się też z minimalizowaniem strat ciepła. Nasze folie wytwarzają temperaturę w miejscu ogrzewania, co pozwala uniknąć strat wynikających z przesyłu energii. Nie wymagają montowania sieci grzejników, które bywają kłopotliwe w przypadku nowoczesnych aranżacji. Rozwiązanie to eliminuje ponadto konieczność pilnowania zapełnienia zasobnika z paliwem oraz kontroli temperatury, jak ma to miejsce przy standardowych kotłach.

Liczne zalety instalacji grzewczych na podczerwień Termofol sprawiają, że są one tak popularne i chętnie wybierane przez klientów. Decydując się zatem na szkolenie ogrzewanie podłogowe na produktach naszej marki, masz pewność, że zdobędziesz wiedzę i uprawnienia do montażu najlepszej jakości systemów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem wśród inwestorów. W ten sposób rozszerzysz zakres usług, a przez to znacznie zwiększysz szanse na zdobywanie nowych klientów i rozwój swojego biznesu.