DARMOWE
OGRZEWANIE
DOMÓW

Czy możliwe jest stworzenie systemu grzewczego, który zapewni ciepło w domu nie generując przy tym kosztów eksploatacyjnych?

Chcesz ogrzewać dom za darmo?

Wystarczy połączyć system grzewczy TERMOFOL z dobrze dobraną instalacją fotowoltaiczną, aby zminimalizować koszty ogrzewania do 0zł!

Nasze rozwiązanie pozwoli ogrzewać dom za darmo, bezobsługowo, bezemisyjnie przez wiele lat zapewniając przy tym najwyższy komfort w budynku.

Jeżeli budujesz lub remontujesz dom, postaw na nasze rozwiązania i ogrzewaj go za darmo. Projektanci z naszej firmy dobiorą tak system grzewczy oraz fotowoltaikę, że Twoje rachunki będą minimalne, a nawet równe 0zł.

Pytasz, jak to możliwe skoro najwięcej energii produkowane jest latem?

System roliczania NETMETERING jest rozwiązaniem, które zakłada rozliczanie z zakładem energetycznym na zasadzie bilansowej. Płacimy za różnicę tego co wyprodukowaliśmy bilansując to co zużyliśmy. Wybierając takie rozwiązanie zakład energetyczny instaluje licznik, który liczy kW wyprodukowane przez naszą instalacje oraz kW zużyte z sieci energetycznej. Operator ma obowiązek odkupienia energii wyprodukowanej, a płatność odbywa się dwa razy w roku.

Krok 1

Instalujesz system grzewczy TERMOFOL oraz fotowoltaikę.

Krok 2

Latem magazynujesz energię w sieci

Krok 3

Zimą ogrzewasz nią dom.

Zastanawiasz się, czy nasze rozwiązanie jest drogie?

Odpowiadamy: NIE.

Przykładowo dla domu o powierzchni 120 m2 i zapotrzebowaniu 30 kWh/m2 inwestycja w system grzewczy TERMOFOL połączony z fotowoltaiką jest niższa od kosztów inwestycyjnych w system c.o. gazem ziemnym oraz o wiele niższa od pompy ciepła.

Od czego zacząć?

Krok 1

Projekt

Przygotuj projekt swojego domu.

Krok 2

System grzewczy

Wybierz ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe.

Krok 3

Sterowanie

Wybierz jeden z dostępnych termoregulatorów.

Krok 4

Napisz do nas!

Prześlij do nas swój projekt oraz informacje dotyczące wybranego systemu i sterowania, a nasi projektanci przygotują kompleksową wycenę.

PS. Nie zapomnij o charakterystyce energetycznej, bez tego dokumentu nie dobierzemy instalacji fotowoltaicznej.