Jesteś ambitny, kreatywny, pełen entuzjazmu?

Szukasz nowych doświadczeń i chcesz się rozwijać?

Czekamy na Ciebie!

Znajdź dopasowaną do swoich umiejętności i potrzeb ofertę pracy lub stażu na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • obsługa zamówień klientów (przyjmowanie i monitorowanie procesu realizacji zamówień) – praca w systemie CRM
  • przygotowywanie oferty dla klientów detalicznych w autorskim oprogramowaniu Termofol Designer
  • kontrola obiegu dokumentów,
  • rejestrowanie zgłaszanych reklamacji,
  • podtrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • współtworzenie właściwego wizerunku firmy,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta,
  • znajomość CRM
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • rzetelność i zaangażowanie w działaniu,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • umiejętności interpersonalne,
  • twórcze i elastyczne podejście do rozwiązywanych problemów.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.
Miejsce pracy : Kraków

Wyślij nam swoje CV

Prześlij swoje zgłoszenie. Koniecznie podaj nazwę stanowiska i załącz plik z CV w formacie .pdf lub .doc.