„Gazele Biznesu 2023” dla firmy Termofol

„Gazele Biznesu 2023” dla firmy Termofol

To już kolejny rok z rzędu, kiedy gazeta „Puls Biznesu” przyznaje swoją nagrodę „Gazele Biznesu”. Z dumą ogłaszamy, że nasza firma po raz kolejny zdobyła ten tytuł.

„Gazele Biznesu” to ranking małych i średnich firm, organizowany nieprzerwanie od 2000 roku przez „Puls Biznesu” w Polsce. Jest to najpopularniejszy i najbardziej wiarygodny ranking dotyczący polskiego biznesu. Od 2001 roku analizę finansową, opartą na obiektywnych kryteriach, prowadzi firma COFACE, będąca autorem rankingu. Udział w nim jest bezpłatny i stanowi wyraz uznania dla firm, które nie tylko dynamicznie się rozwijają, ale też charakteryzują się przejrzystością działalności, co umieszcza je w elicie małych i średnich przedsiębiorstw.

Aby otrzymać „Gazele Biznesu 2023”, firma musiała spełniać określone kryteria:

  • Rozpoczęła działalność przed 2021 rokiem i kontynuuje ją bez przerwy do teraz.
  • W 2021 roku jej przychody ze sprzedaży wynosiły od 3 do 200 milionów złotych.
  • W okresie od 2021 do 2023 roku utrzymała coroczny wzrost przychodów ze sprzedaży.
  • Przez lata 2021-2023 nie zanotowała straty.

W najnowszej edycji rankingu „Gazele Biznesu 2023” sklasyfikowano 4790 firm z różnych regionów Polski.

Termofol ponownie z nagrodą

Jednym z tegorocznych laureatów nagrody „Gazele Biznesu” została firma Termofol. To już kolejny raz, kiedy nasza firma otrzymuje tę prestiżową nagrodę. Jest to dowód na to, że firma rok po roku rozwija się prężnie i dynamicznie, wprowadzając innowacyjne produkty. Jest to dla nas szczególnie istotne w trudnych latach popandemicznej i wojennej rzeczywistości.

Tytuł „Gazele Biznesu 2023” jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ stanowi impuls do dalszej ekspansji. To potwierdzenie, że podążamy właściwą ścieżką dynamicznego rozwoju na rynku krajowym i zagranicznym.

 

Podobne artykuły
Przeczytaj również:  Diamenty Forbesa 2024 dla Termofolu

Możliwość komentowania została wyłączona.