Termofol zdobył certyfikat ISO 9001 i ISO 14001

Termofol zdobył certyfikat ISO 9001 i ISO 14001

Z dumą informujemy, że nasza firma zdobyła certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Dzięki nim nasi klienci wiedzą, że firma Termofol wciąż się rozwija i podnosi swoje standardy. Certyfikat jakości ISO 9001 to międzynarodowy standard zarządzania jakością, opracowany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO).

Standard ISO 9001 określa wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością, które organizacje mogą stosować, aby zwiększyć efektywność i satysfakcję klientów.

ISO 9001. Lepsze standardy obsługi

Nasi klienci mogą być pewni, że firma certyfikowana według ISO 9001 jest zobowiązana do utrzymania wysokich standardów jakości. Oznacza to, że produkty lub usługi, które oferujemy, są stale monitorowane i utrzymywane na wysokim poziomie. ISO 9001 wymaga od nas wdrożenia skonsolidowanych i dobrze zarządzanych procesów. Dla naszych klientów oznacza to spójność w dostawach, usługach i ogólnej jakości, co przekłada się na bardziej przewidywalne i niezawodne doświadczenia.

Standard kładzie duży nacisk na zrozumienie i spełnienie potrzeb klienta. Nasi klienci mogą oczekiwać, że nasi specjaliści będą aktywnie słuchali ich opinii i dostosowywali swoje operacje, aby lepiej sprostać ich oczekiwaniom. Dla klientów firma posiadająca certyfikat ISO 9001 jest synonimem niezawodności, jakości i profesjonalizmu, co często przekłada się na większe zaufanie i lojalność.

ISO 14001. Dbamy o nasze środowisko naturalne

Drugi ze zdobytych przez nas certyfikatów, ISO 14001, odnosi się do kwestii ekologii i ochrony środowiska. ISO 14001 to międzynarodowy standard zarządzania środowiskowego, opracowany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO). Ten standard jest częścią rodziny standardów ISO 14000 i skupia się na pomocy organizacjom w ustanawianiu, utrzymaniu i doskonaleniu systemów zarządzania środowiskowego. Głównym celem ISO 14001 jest promowanie bardziej efektywnego i zrównoważonego zarządzania zasobami naturalnymi oraz minimalizowanie wpływu działań operacyjnych organizacji na środowisko.

Przeczytaj również:  Kominek elektryczny z funkcją grzania. Jak działa i dlaczego warto mieć kominek na prąd

Co mówi o nas ISO 14001?

Posiadanie certyfikatu ISO 14001 oznacza, że jesteśmy poważnie zaangażowani w ochronę środowiska. ISO 14001 wskazuje, że bierzemy odpowiedzialność za nasze działania środowiskowe. Posiadanie tego certyfikatu oznacza również, że nasza firma zmniejsza swój negatywny wpływ na środowisko naturalne. Mamy świadomość, że troska o przyrodę i nasze najbliższe otoczenie ma znaczenie nie tylko dla nas, ale także dla następnych pokoleń.

Podobne artykuły

Możliwość komentowania została wyłączona.