Targi poznań

Termofol na poznańskich Targach Instalacji

Poznańskie Targi Instalacji, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez w branży instalacyjnej w Polsce. Na tegorocznej odsłonie nie mogło zabraknąć lidera branży ogrzewania na podczerwień.

Targi Instalacji to najważniejsze wydarzenie w sektorze instalacyjnym. Obejmują szeroko zakrojoną ofertę od czołowych producentów i dostawców urządzeń oraz technologii związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem. Wydarzenie to umożliwia budowanie długotrwałych relacji biznesowych, poszerzanie wiedzy oraz orientację w najnowszych trendach rozwoju branży. Jest to część największych w Polsce imprez poświęconych nowoczesnej energetyce, energii odnawialnej, dekarbonizacji czy technologiom wodorowym.

Dlatego niezmiernie miło nam, że w tym roku Termofol znalazł się jako jeden z wystawców na targach instalacji. Nasza obecność na imprezie tej rangi będzie doskonałą okazją, do poszerzenia wiedzy na temat ogrzewania na podczerwień oraz zapoznania się z naszą ofertą grzejników na podczerwień, drabinkowych, a także kominków elektrycznych.

Znajdziecie nas na stoisku 82 w pawilonie numer 5. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat targów znajdziecie na stronie www wydarzenia.

Podobne artykuły
Przeczytaj również:  Co to jest i jak działa termostat?
Be the first to write a review

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany