Zrzut ekranu 2024-04-11 083112

Diamenty Forbesa 2024 dla Termofolu

Z dumą ogłaszamy, że Termofol otrzymał wyróżnienie w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa” za rok 2024.

„Diamenty Forbesa” jest uznanym w Polsce zestawieniem przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wykazały się najbardziej dynamicznym rozwojem. Ranking jest opracowywany przez firmę Dun & Bradstreet Sp. z o.o. Do jego opracowania wykorzystano metodologię szwajcarską, która do oceny firm łączy ocenę majątku firmy oraz dochodu.

Proces selekcji polega na gromadzeniu danych i tworzeniu baz firm z pozytywnym ratingiem wiarygodności. Warunkiem udziału w rankingu jest rentowność, płynność finansowa, terminowe regulowanie płatności, pozytywny wynik finansowy oraz wartość kapitału własnego. Do „Diamentów Forbesa” kwalifikowane są przedsiębiorstwa, które osiągnęły minimalny przychód ze sprzedaży w wysokości 5 mln zł w ostatnim roku.

W tym roku lista „Diamentów” osiągnęła rekordową liczbę, obejmując ponad 29 tysięcy firm. Do ostatecznego zestawienia zakwalifikowały się przedsiębiorstwa, które wykazały co najmniej 10-procentowy wzrost wartości, co skutkowało imponującą liczbą 16 385 firm.

Znalezienie się w tym prestiżowym gronie potwierdza naszą przynależność do elity najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju i stanowi potwierdzenie słuszności naszej strategii rozwoju oraz zaangażowania w obsługę klienta. Jest to dla nas zaszczyt, motywacja i inspiracja do dalszego rozwoju, przekraczania nowych barier i pokonywania wyzwań.

Podobne artykuły
Przeczytaj również:  „Gazele Biznesu 2023” dla firmy Termofol
Tagi: Brak tagów
Be the first to write a review

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany